Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Dzieci w wieku przedszkolnym

1. „Pobaw się ze mną mamo, pobaw się ze mną tato... :-)” 

Adresaci programu: Warsztaty przeznaczone dla dzieci 4- i 5-letnich wraz z rodzicami.
Opis programu: Jeśli nie masz pomysłu, w jaki sposób bawić się z własnym dzieckiem, proponujemy warsztaty według metody Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne.
Podczas spotkań w grupie warsztatowej, dziecko pracuje w parze z rodzicem. Wykonuje ćwiczenia ruchowe, które rozwijają umiejętności społeczne, kształtują samoświadomość, pogłębiają naturalną potrzebę bliskości z rodzicem.
Prowadzący: Agnieszka Osińska-Jarmul (pedagog), Anna Siarkiewicz (pedagog)
Informacje praktyczne: Zajęcia odbywają się w każdą środę o godzinie 15.00 do godziny 16.00.
Spotkanie organizacyjne (bez dzieci) odbędzie się 05.10.2022 o godzinie 16.00.

Zapisy zakończone!!!

_________________________________________________________________________________

2. „Terapia ręki - przygotowanie do szkoły”  

Adresaci programu: Warsztaty przeznaczone dla dzieci 6-letnich (z zerówki), które przejawiają niechęć do wykonywania prac manualnych (rysowanie, kolorowanie, wycinanie itp.).
Opis programu: Zajęcia będą miały na celu usprawnianie motoryki dużej i małej.
Prowadzący: Agnieszka Osińska-Jarmul (pedagog), Anna Siarkiewicz (pedagog)
Informacje praktyczne: Zajęcia będą odbywały się cyklicznie w każdą środę w godzinach: 15.0016.30.
Spotkanie organizacyjne (bez dzieci) odbędzie się 05.10.2022 o godzinie 15.00.

___________________________________________________________________________________

3. Szczęśliwa wyspa

Adresaci programu: Dzieci 5-, 6-letnie mające trudności emocjonalne (nieśmiałe, niepewne, lękowe, wycofujące się)
Opis programu: Program kierowany jest do dzieci, które nie potrafią wyrażać swoich uczuć i radzić sobie z trudnymi emocjami, także czujących się nieakceptowanymi przez rówieśników.
Celem zajęć jest doświadczanie przyjemnych emocji w małej grupie oraz budowanie pozytywnego obrazu własnej osoby, a w konsekwencji nawiązywanie dobrych relacji z innymi.
Prowadzący: Magdalena Kornacka (pedagog), Elżbieta Pytlak (psycholog).
Informacje praktyczne: Planowany termin warsztatów środy godz. 17.0018.15 od marca 2022 r.
Zajęcia rozpoczną się po utworzeniu grupy składającej się z optymalnej liczby dzieci (warunek konieczny). Rekrutacja będzie odbywała się w lutym w środy w godz. 17.00 i 18.00 spotkanie z rodzicem i dzieckiem. Zapisy w sekretariacie poradni.

___________________________________________________________________________________

4. „Warsztaty TUS dla dzieci 5- i 6-letnich ze spektrum autyzmu (ASD)

Adresaci programu: Dzieci 5-, 6-letnie
Opis programu: Trening umiejętności społecznych (TUS) służy nabywaniu, rozwijaniu i doskonaleniu umiejętności społecznych, czyli konkretnych zachowań stosowanych do zaistniałej sytuacji, ale także na oduczaniu zachowań niepożądanych i nieadekwatnych. Uczestnik treningu nabywa wachlarz zachowań, które może skutecznie wykorzystać w konkretnej rzeczywistej sytuacji. Wzmacnia umiejętności komunikacyjne i podnosi samoocenę uczestników. Dodatkowo trening uczy przenoszenia nabytych sprawności poza spotkania terapeutyczne do środowiska, w którym żyje dziecko.
Prowadzący: Małgorzata Czarnecka (pedagog), Elżbieta Pytlak (psycholog).
Informacje praktyczne: Zajęcia raz w tygodniu w czwartki w godz. 17- 18.15 od 06.10.2022 do 12.01.2023, następnie przerwa na indywidualne konsultacje z rodzicami i ferie zimowe. Kontynuacja w II sem.2022-23.
Zapisy w sekretariacie poradni.