PORADNIA PSYCHOLOGICZNO - PEDAGOGICZNA NR 22
zmień kontrast
A+  A-
BIP

Witamy na stronie internetowej PPP nr 22

"Szukanie pomocy jest oznaką siły, a nie słabości"

 

Na naszej stronie internetowej możecie Państwo uzyskać informacje na temat pracy oraz aktualnej oferty Poradni, a także zapoznać się z placówką i jej pracownikami.

Poradnia powstała w 2010 roku. Mieści się ona obecnie w budynku Szkoły Podstawowej nr 87 z Oddziałami Integracyjnymi przy ul. Malowniczej 31 w Warszawie.

Rejonem naszej działalności objęta jest dzielnica Warszawa - Włochy.

Kadra Poradni jest bardzo dobrze przygotowana do różnych form pomocy dziecku i rodzinie oraz pracy szkoleniowo instruktażowej dla nauczycieli, rodziców oraz wszystkich zainteresowanych dobrem dziecka. Udzielamy pomocy psychologicznej, pedagogicznej i logopedycznej.

Najwyższą jakość świadczonych przez nas usług gwarantują: wysokie kwalifikacje pracowników, ogromne zaangażowanie, dbałość o poziom usług, gotowość do nieustannego doskonalenia zawodowego i wprowadzania nowych form pracy.

 

Dnia 20 października Sekretariat Poradni jest czynna w godzinach 8.00-16.30

 

Szanowni Państwo! 

W Poradni obowiązują procedury bezpieczeństwa opracowane w oparciu o wytyczne Głównego Inspektora Sanitarnego oraz dostosowane do warunków lokalowych i organizacyjnych placówki. Osoby wchodzące do Poradni są zobowiązane stosować środki ochrony osobistej (maseczka i rękawiczki) oraz dezynfekować dłonie. Osoby diagnozowane muszą być wyposażone we własne przybory do pisania (długopis i ołówek).  W trosce o zdrowie klientów i pracowników Poradni  prosimy o przestrzeganie obowiązujących procedur.

W Poradni mogą być przyjęte tylko osoby zdrowe, bez jakichkolwiek objawów chorobowych.

W związku z tym apelujemy do Państwa o szczególną rozwagę i odpowiedzialność przed podjęciem  decyzji o złożeniu wizyty w Poradni. To Państwo macie najlepszą wiedzę o swojej sytuacji zdrowotnej, rodzinnej i kontaktach z innymi osobami, które mogłyby stanowić potencjalne zagrożenie dla zdrowia innych osób.

 

Z poważaniem,

Dyrektor Poradni

Iwona Pietrasiewicz

 


Serwkom Sp. z o.o.