PORADNIA PSYCHOLOGICZNO - PEDAGOGICZNA NR 22
zmień kontrast
A+  A-
BIP

Witamy na stronie internetowej PPP nr 22

"Szukanie pomocy jest oznaką siły, a nie słabości"

 

Na naszej stronie internetowej możecie Państwo uzyskać informacje na temat pracy oraz aktualnej oferty Poradni, a także zapoznać się z placówką i jej pracownikami.

Poradnia powstała w 2010 roku. Mieści się ona obecnie w budynku Szkoły Podstawowej nr 87 z Oddziałami Integracyjnymi przy ul. Malowniczej 31 w Warszawie.

Rejonem naszej działalności objęta jest dzielnica Warszawa - Włochy.

Kadra Poradni jest bardzo dobrze przygotowana do różnych form pomocy dziecku i rodzinie oraz pracy szkoleniowo instruktażowej dla nauczycieli, rodziców oraz wszystkich zainteresowanych dobrem dziecka. Udzielamy pomocy psychologicznej, pedagogicznej i logopedycznej.

Najwyższą jakość świadczonych przez nas usług gwarantują: wysokie kwalifikacje pracowników, ogromne zaangażowanie, dbałość o poziom usług, gotowość do nieustannego doskonalenia zawodowego i wprowadzania nowych form pracy.

 

W dniach 7 do 10 kwietnia

Sekretariat Poradni

będzie czynny w godz. 9.00-17.00

 

Szanowni Państwo,

zgodnie z Rozporządzeniem Ministerstwa Edukacji Narodowej w okresie od 6.04.2020 do 10.04.2020 zostało ograniczone funkcjonowanie Poradni  Psychologiczno-Pedagogicznych. Ograniczenie to jest równoznaczne z zamknięciem placówek i przejście na realizację zadań dydaktycznych z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

W związku z tym następują zmiany w organizacji pracy poradni. Kontakt z poradnią jest możliwy wyłącznie formach:

1. telefonicznej: (22) 846 19 18, tel. kom. 723 244 579  od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-17.00

2. email:  ppp22@edu.um.warszawa.pl

W związku z realizacją zadań dydaktycznych z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość nasi specjaliści, którzy prowadzą stałe zajęcia terapeutyczne będą się z Państwem kontaktować indywidualnie.

 

                                                                                                           Dyrektor Poradni
                                                                                                           Iwona Pietrasiewicz


Serwkom Sp. z o.o.